Kontakty

GLASS MODE s.r.o.
Botanická 597/8, Brno, 602 00
Czech Republic


Telefon: +420 773 474 754

obchod-gm@glassmode.cz
https://www.glassmode.cz/

Obchodní zástupci

Jednatel

Boris Homola

mob.: +420 773 474 754

boris.homola@glassmode.cz


Účtárna

Ing.Kateřina Indrová

tel.: +420 734 258 065

mob.:+420 724 268 923

tax.servis@seznam.cz

Skleněné stěny a příčky

Skleněné stěny, příčky a zásteny


Jsou nejčastěji použity pro členění prostoru s ohledem na požadavek, zda se má jednat o maximální průhlednost interiéru či zneprůhlednění. Jedná se o velmi moderní styl pro řešení interiéru.

Vzhledem k materiálovým a grafickým možnostem je ideálním řešením pro maximální využití detailu. Nejčastěji se tyto skleněné příčky kombinují se skleněnými dvěřmi a tím vytvářejí komplexnost a jedinečnost.

Při realizaci prosklené stěny  lze použít jak tvrzené sklo (obecně nazývané kalené = ESG), tak lepené (obecně nazývané také vrstvené = VSG). Stěny z lepených skel lze dosáhnout správnou volbou tloušťky skla a vrstev PVB fólie a také vysokého stupně bezpečnosti proti vloupání.

 Typy skel

  • ESG, securit
  • Lepené sklo - Stadip (securit), VSG, vrstvené sklo
  • Ornamentní sklo, čiré sklo, extra čiré sklo, matované (satinované) sklo
  • Pískované sklo (grafické motivy)
  • Leptané sklo napr. Satináto
Novinky home

ZAHRADNÍ MĚSTO - Líšeň

Aktuálně začínáme s realizací tohoto technicky velmi náročného projektu od Ing.arch.Petra Davídka-www.archdavidek.cz. Budou zde použity produkty napříč celým naším sortimentem. O…

SONOCENTRUM

Nyní pracujeme na zajímavém projektu který začal koncem minulého roku a má být ukončen na jaře 2014.Objekt se nachází na ul.Veveří.

Navštívili jsme

V lednu 2014 jsme navštívili veletrh BAU v německém Mnichově. Jednalo se o velmi odborně zaměřenou výstavu stavebních materiálů. U této příležitosti se nám podařilo navázat…