Kontakty

GLASS MODE s.r.o.
Botanická 597/8, Brno, 602 00
Czech Republic


Telefon: +420 773 474 754

obchod-gm@glassmode.cz
https://www.glassmode.cz/

Obchodní zástupci

Jednatel

Boris Homola

mob.: +420 773 474 754

boris.homola@glassmode.cz


Účtárna

Ing.Kateřina Indrová

tel.: +420 734 258 065

mob.:+420 724 268 923

tax.servis@seznam.cz

Ocelové schody, konstrukce, ploty

Ocelové schody, konstrukce a ploty

Ocel je materiál se širokým záběrem použití a povrchové úpravy, tyto možnosti dávají ocelovým výrobkům obrovskou variabilitu ve světě designu. Tento materiál je designéry i architekty vyhledávaný kvůli jeho vlasnostem a vzhledu.

Využití produktů z ocele najde uplatnění jak v interiéru tak exteriéru. Nátěr, práškování, žárový pozink atd. jsou možnosti povrchové úpravy tohoto materiálu.

Ocelové schody, konstrukce, ploty, brány  apod. mohou být spojené za pomoci spojovacího materiálu nebo nerozebíratelným pevným spojem - svárem.

Takové schodiště  je možné kombinovat i s jinými materiály jako je sklo (pochozí = lepené VSG), dřevo, kámen. Také povrchová úprava nereze (drsnost brusu) se lišíi a to podle přání zákazníka.

Tvary

  • Vřetenové
  • Přímé
  • Lomené
  • Šikmé
  • Harfovité
Novinky home

ZAHRADNÍ MĚSTO - Líšeň

Aktuálně začínáme s realizací tohoto technicky velmi náročného projektu od Ing.arch.Petra Davídka-www.archdavidek.cz. Budou zde použity produkty napříč celým naším sortimentem. O…

SONOCENTRUM

Nyní pracujeme na zajímavém projektu který začal koncem minulého roku a má být ukončen na jaře 2014.Objekt se nachází na ul.Veveří.

Navštívili jsme

V lednu 2014 jsme navštívili veletrh BAU v německém Mnichově. Jednalo se o velmi odborně zaměřenou výstavu stavebních materiálů. U této příležitosti se nám podařilo navázat…