Kontakty

GLASS MODE s.r.o.
Botanická 597/8, Brno, 602 00
Czech Republic


Telefon: +420 773 474 754

obchod-gm@glassmode.cz
https://www.glassmode.cz/

Obchodní zástupci

Jednatel

Boris Homola

mob.: +420 773 474 754

boris.homola@glassmode.cz


Účtárna

Ing.Kateřina Indrová

tel.: +420 734 258 065

mob.:+420 724 268 923

tax.servis@seznam.cz

Nerezové schody

Nerezové schody

Vyráběné a montované naší společností dají vašemu prostoru eleganci a nadčasový design. Dokáží zaujat vysokou kvalitou použitých materiálů a jejich zpracováním. Nerezové schody mají dvě varianty výběru a to montované (sériové) nebo vyrobené na míru  podle představ investora či architekta.

Schodiště vyrobené pouze z nereze je díky svému materiálu využitelné jak v interiéru tak v exteriéru. Jeho trvanlivost mu dává možnost využití i do těch nejhorších povětrnostných podmínek, případně do neustále vlhkého prostředí jako jsou např. bazény, SPA, wellnes centra apod.

Takové schodiště  je možné kombinovat i s jinými materiály jako je sklo (pochozí = lepené VSG), dřevo, kámen. Také povrchová úprava nereze (drsnost brusu) se liší a to podle přání zákazníka.

Tvary

  • Vřetenové
  • Přímé
  • Lomené
  • Šikmé
  • Harfovité
Novinky home

ZAHRADNÍ MĚSTO - Líšeň

Aktuálně začínáme s realizací tohoto technicky velmi náročného projektu od Ing.arch.Petra Davídka-www.archdavidek.cz. Budou zde použity produkty napříč celým naším sortimentem. O…

SONOCENTRUM

Nyní pracujeme na zajímavém projektu který začal koncem minulého roku a má být ukončen na jaře 2014.Objekt se nachází na ul.Veveří.

Navštívili jsme

V lednu 2014 jsme navštívili veletrh BAU v německém Mnichově. Jednalo se o velmi odborně zaměřenou výstavu stavebních materiálů. U této příležitosti se nám podařilo navázat…