Kontakty

GLASS MODE s.r.o.
Botanická 597/8, Brno, 602 00
Czech Republic


Telefon: +420 773 474 754

obchod-gm@glassmode.cz
https://www.glassmode.cz/

Obchodní zástupci

Jednatel

Boris Homola

mob.: +420 773 474 754

boris.homola@glassmode.cz


Účtárna

Ing.Kateřina Indrová

tel.: +420 734 258 065

mob.:+420 724 268 923

tax.servis@seznam.cz

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí

Je originálním doplňkem každého schodiště, terasy nebo jako zábrana proti nechtěnému pádu. Nerezová zábradlí dělíme na montované a vyrobené na míru podle požadavků designerů.

Zábradlí je možné vyrobit z nejrůznějších nerezových profilů a se širokou škálou výplní (nerez, sklo, dřevo, perforované plechy apod.) Dokonale kopírují požadovaný tvar, jeho tvarovost je praktický neomezená.

Tak jako u nerezových schodů tak i u zábradlí je možnost povrchové úpravy pestrá (různé stupně brusu na povrchu). Využitelnost takového zábradí je neomezená a to díky jedinečným vlastnostem použitého materiálu.

Kvalita a bezpečnost našich výrobků je pro nás prioritou číslo jedna a z tohoto důvodu všechny naše produkty splňují požadavky a předpisy evropských norem.

Novinky home

ZAHRADNÍ MĚSTO - Líšeň

Aktuálně začínáme s realizací tohoto technicky velmi náročného projektu od Ing.arch.Petra Davídka-www.archdavidek.cz. Budou zde použity produkty napříč celým naším sortimentem. O…

SONOCENTRUM

Nyní pracujeme na zajímavém projektu který začal koncem minulého roku a má být ukončen na jaře 2014.Objekt se nachází na ul.Veveří.

Navštívili jsme

V lednu 2014 jsme navštívili veletrh BAU v německém Mnichově. Jednalo se o velmi odborně zaměřenou výstavu stavebních materiálů. U této příležitosti se nám podařilo navázat…